В Україні запустили сайт, де можна попросити та надати волонтерську допомогу
14 Бер, 2022 09:38
В Україні створили платформу “Робота в тилу”, де охочі можуть долучитися до допомоги армії та людям. Заснував її українець Артур Федоренко.
Читайте також: Сади Перемоги: у Франківську висадили 360 нових дерев
Платформа працює як біржа волонтерських робіт (онлайн і офлайн). ЇЇ мета – зробити каталог запитів допомоги Україні, армії та цивільним в одному місці, адже більшість повідомлень про допомогу губляться в нескінченних чатах чи групах, пише “УП”.
Сайт систематизує волонтерські потреби зі всієї країни та з-за кордону.
Щоби створити запит, достатньо зареєструватися через Google чи Facebook-аккаунт. Далі обрати відповідну категорію та описати потребу/пропозицію. Для цього в меню зверху слід натиснути “+Додати”.
Люди, які готові відгукнутися, можуть відповісти на платформі, використавши кнопку “Відгукнутися”. Повідомлення одразу надходить власнику оголошення в розділ “Вхідні” та дублюється на електронну пошту.
Платформа поділена на три категорії, кожна з яких містить свої типи оголошень.
- Онлайн робота
Підкатегорії: ІТ/Кібербезпека, Інформаційні війни, Тексти/Переклади, Маркетинг/PR/Журналістика, Дизайн, Режисура/Монтаж, Право, Пошук інфо/Сорсинг, Закупівлі, Просто роботи, Координація
- Офлайн робота
Підкатегорії: Волонтерство, Перевезення, Медицина, Їжа, Спорядження, Чергування
- Потрібні речі
Тут можна створювати запити на необхідні речі. Також є пошук за потребою та локацією.
Команда платформи моніторить створені запити та модерує їх. Також на “Роботі в тилу” є онлайн-чат.
“Так вже вдалося допомогти людям, що перебували в Бучі у підвалі під час обстрілів, та, наприклад, змогли залучити 65-річного чоловіка – розвозити людей та вантаж по місту його знаходження. Подібних запитів отримуємо десятки щодня”, – розповідає засновник Артур Федоренко.
На сьогодні на платформі вже зареєструвалося понад 1000 осіб, створено понад 300 запитів і пропозицій. Окрім створення запитів та волонтерської допомоги, можна долучитися до підтримки самої платформи.