В Україні 47 керівників управлінь юстиції не пройшли тестування на профпридатність. Є нові вакансії у Франківську

Автор: Людмила Баран

24 Лют, 2015 14:54

В Україні 47 керівників управлінь юстиції не пройшли тестування на профпридатність. Є нові вакансії у Франківську

У Головному управлінні юстиції Івано-Франківської області повідомляють, що керівники відомства в числі тих, які  не пройшли тестувань. Тому в управлінні оголошено конкурс на заміщення двох вакантних посад.

Оголошено безпрецедентний конкурс на заміщення посад заступника начальника Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області з питань державної виконавчої служби – начальника управління державної виконавчої служби та заступника  з питань державної реєстрації – начальника управління державної реєстрації.

До участі в конкурсі на відповідні посади запрошуються громадяни України, які вільно володіють українською мовою, мають повну вищу юридичну освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, стаж роботи за фахом на державній службі та/або за фахом на керівних посадах в інших сферах не менш як п’ять років.

Детальніша інформація про конкурс розміщена  на веб-сайті Міністерства юстиції України.

У рамках реформи Міністерства юстиції України передбачено прибрати дублюючих функцій відомства, а також ліквідувати Державну реєстраційну та Державну виконавчу службу. Також – завершити ліквідацію Державної служби захисту персональних даних, скоротити працівників Мін’юсту, Укрдержархіву, територіальних органів юстиції та ГУЮ в областях.

6 лютого відбулося перше тестування керівників обласних ГУ юстиції, ДРС та ДВС. Випробування проходили 85 осіб. За 50 хвилин їм пропонувалося розв’язати тести та написати відповіді на 3 відкритих питання. Наступним етапом для них стала співбесіда з Кадровою комісією. До складу комісії входять як фахівці системи юстиції так і професійні менеджери з підбору кадрів.

За наслідками тестів та співбесід 47 керівників органів юстиції вищої ланки вимушені покинути свої посади. Відтак, Міністерством оголошено безпрецедентний конкурс на 47 вакантних керівних посад на території всієї України. Окрім того, Міністерство юстиції України оголосило конкурс на заміщення посади заступника міністра з питань європейської інтеграції.

Проведенням конкурсів опікуватиметься міжнародні кадрові компанії  Ernst & Young Human Capital та Агентство США з міжнародного розвитку USAID.

Як зазначають у ГУЮ, у нову структуру мають прийти нові люди – молоді, фахові, вмотивовані і патріотичні, які зможуть працювати за новими принципами.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry