В Україні можуть дозволити створення іноземних військових легіонів

Автор: Вадим Войтик

13 May, 2015 08:25

Поділитись публікацією
В Україні можуть дозволити створення іноземних військових легіонів

Верховна Рада взяяла за основу законопроект №2389 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства”.

Читайте також: У селі на Тисмениччині встановили пам'ятники підпільним єпископам УГКЦ

Ініціатором документа стад народний депутат з “Народного фронту” Дмитро Тимчук. У пояснювальній записці зазначається, що метою проекту визначено покращення боєздатності Збройних Сил України та зменшення людських і фінансових втрат України, які є наслідком бойових дій на Сході держави, шляхом надання права іноземцям та особам без громадянства проходити військову службу (за контрактом) у Збройних Силах України.

Крім того, зазначається, що за рахунок іноземців, які увійдуть до лав ЗС, зменшиться потреба в мобілізації громадян України та витрати на різні форми виплат учасникам бойових дій, інвалідам, сім’ям загиблих тощо.

Так, законопроектом пропонується дозволити підписувати контракти з МО України на проходження військової служби іноземцями (зараз це можуть робити тільки громадяни України), повідомляють fakty.ictv.ua

Теги: