В Україні планують через місяць ввести електронне урядування

Автор: Людмила Баран

03 Jul, 2014 07:14

Поділитись публікацією
В Україні планують через місяць ввести електронне урядування

Протягом місяця в Україні запрацює Агентство електронного урядування.

Читайте також: 2,5 мільйонів українців отримають підвищення пенсій - Гройсман

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Гройсман під час круглого столу «Європейська модель електронного урядування для України», повідомляє прес-служба ОДА.

За його словами, впровадження електронного урядування передусім забезпечить оперативний зворотний зв’язок і постійний діалог влади з людьми.

З іншого боку, процес надання послуг стане прозорим і відкритим що призведе до зниження рівня корупції. Крім того, послуги стануть доступними, у громадян з`явиться можливість їх дистанційного отримання.

«Перше, що нам потрібно зробити, – зменшити кількість непотрібних послуг, які «тиснуть» сьогодні на людей. Ми маємо дати людині тільки те, чого вона дійсно потребує. Це дозволить нам по-іншому побудувати якісні стосунки між державою і громадянином, знизити бюрократію, і найголовніше – змінити якість прийняття управлінських рішень», – підкреслив Володимир Гройсман.

Він повідомив, що агентство, яке розпочне повноцінну роботу протягом місяця, має розробити і впровадити стратегію електронного урядування в Україні. Також він підкреслив готовність міжнародних донорів надавати для цього фінансову та експертну допомогу Україні.

Теги: