В Україні стартує конкурс короткометражних фільмів для мандрівників

Автор: Костинюк Олександр

11 Чер, 2021 01:48

В Україні стартує конкурс короткометражних фільмів для мандрівників

Спільнота мандрівників Voyagemakers організовує конкурс короткометражних аматорських відеоробіт та фільмів «Жага мандрів». Він пройде з 21 червня по 21 липня. 

Голова спільноти Вадим Івлев – професійний мандрівник, учасник міжнародних науково-дослідних експедицій на безлюдні важкодоступні острови, радіо любитель, автор книги «Мандри киянина Океанією».

Конкурс має на меті об’єднати авторів, щоб показати незвідані, безлюдні та важкодоступні куточки планети, які під впливом людини стрімко втрачають свою первозданність, пише Yabl.

«Згідно зі звітом ООН 2019 року, три чверті наземного середовища та близько 66 % морського середовища істотно змінені через дії людини, ООН оголосила 2021-2030 рр. десятиліттям наук про океан в інтересах сталого розвитку» – пишуть організатори.

Команда порівнює конкурс із посиденьками біля багаття, де за теплою традицією мандрівники розповідають історії своїх подорожей.

На конкурс можна подати відеофільми, репортажі чи огляди тривалістю до 10 хв. Фокус робіт може стосуватись будь-яких аспектів дикої природи, різноманіття видів, безлюдних віддалених просторів: від Арктики до Африки та Океанії, від пустель до важкодоступних тропічних лісів, від глибин морів та океанів до сніжних вершин та гарячих вулканів.

У журі – Лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка Михайло Іллєнко, відвідувач 24 безлюдних островів Океанії Вадим Івлев, єдиний український полярник, який перебував в Антарктиці два роки безперервно, Роман Братчик і блогер Андрій Мазур.

Цьогорічний конкурс – вже другий і присвячений 175-річчю дня народження відомого мандрівника українського походження Миколи Миклухо-Маклая, який здійснив подорож до Нової Гвінеї в 19 столітті.

Участь в конкурсі безплатна. Заявки приймаються до 11 липня. Ознайомитися з деталями та подати роботу можна за посиланням

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...