В Україні запрацював електронний кабінет для онлайн-подачі документів до ВНЗ

Автор: Єва Жасминова

02 Jul, 2018 20:04

Поділитись публікацією
В Україні запрацював електронний кабінет для онлайн-подачі документів до ВНЗ

Відсьогодні можна зареєструвати електронний кабінет для подачі документів до вищого навчального закладу онлайн.

Читайте також: 15-17% випускників не подолали поріг проходження ЗНО з англійської, математики і фізики

Системою подання заяв в електронній формі у повній мірі зможуть скористатись вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту, виготовлений з використанням фотополімерних технологій, та сертифікати ЗНО 2016, 2017 або 2018 років і бажають вступити на денну або заочну форми навчання за освітніми ступенями бакалавр (магістр медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань), а також на денну форму навчання за освітньо- кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст.

Для реєстрації вступнику необхідно зазначити адресу електронної пошти, пароль та підтвердження паролю, дані сертифікату ЗНО та дані атестата про повну загальну середню освіту.

Але, цього року вступник має самостійно розраховувати середній бал атестата. Якщо в додатку до атестата зазначений середній бал, то необхідно обов’язково перевірити, чи за правильною методикою він розрахований.

Після реєстрації електронного кабінету вступника, заповнення особистих даних та завантаження сканкопій необхідних документів вступники отримають можливість подавати заяви до українських вишів.

Відповідна опція стане доступною 12 липня.

У разі виникнення проблем з реєстрацією необхідно звернутись на електронну пошту: [email protected] або за номером (044) 290-18-13.

Джерело: Рубрика.