В умовах війни заяву про відставку з поста прем’єр-міністра – це все одно, що втеча з поля бою – політолог

Автор: Турій Роман

25 Jul, 2014 10:49

Поділитись публікацією
В умовах війни заяву про відставку з поста прем’єр-міністра – це все одно, що втеча з поля бою – політолог

Арсеній Яценюк заявив про те, що йде відставку. Таке рішення політика викликає відверте нерозуміння у політологів. Зокрема Володимир Фесенко називає його втечею із поля бою.

Читайте також: "Адмінресурс "Слуг народу" переміг бабло Шевченка", - політолог Володимир Фесенко про вибори на Франківщині

«До сьогоднішнього дня я позитивно ставився до діяльності Арсенія Яценюка на посаді Прем’єр-міністра. Хоча й було серйозне запізнення з початком структурних реформ, Прем’єр-міністр особисто сприяв макроекономічної і фінансової стабілізації ситуації в країні. Він один з небагатьох членів уряду, хто заслуговував позитивної оцінки за свою діяльність. До сьогоднішнього дня … Так він має повне юридичне право на відставку. По людськи я його дуже розумію у зв’язку з небажанням парламенту голосувати за бюджетні зміни, необхідні для фінансування армії. І солідарний з ним в гнівною критиці парламентського популізму. Але в умовах війни заяву про відставку з поста прем’єр-міністра – це все одно, що втеча з поля бою. Не вийшло камікадзе з Арсенія Петровича. Він катапультувався з урядового літака, який потрапив у складну ситуацію і частково втратив керування. А інші залишилися в цьому літаку і повинні боротися за відновлення керованості і за фінансування армії. Ось так один день і одне рішення можуть перекреслити півроку позитивною і досить ефективної діяльності», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Володимир Фесенко.