В університеті нафти і газу відкрили нові спеціальності

Автор: Зелінська Таня

25 Січ, 2019 09:12

В університеті нафти і газу відкрили нові спеціальності

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відкрили нові спеціальності та спеціалізації.

В університеті кожного року відкриваються нові високотехнологічні лабораторії, які сприяюють ефективним науковим дослідження та цікавому навчанню. Незабаром запрацює новий стадіон, який прийматиме учасників міжнародних змагань, та на якому тренуватимуться майбутні олімпійці. Проте для абітурієнтів, мабуть, найважливішим при виборі закладу вищої освіти є затребуваність на ринку праці фаху, який тут можна здобути. І в цьому плані ІФНТУНГ постійно розвивається, інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт університету.

З 2019 року в університеті розширився спектр ліцензованих спеціальностей та освітньо-професійних програм, за якими можна буде здобувати освіту за освітнім ступенем бакалавра та магістра. Серед них – «Прикладна фізика та наноматеріали», «Галузеве машинобудування», «Теплоенергетика» й ін. Детальніше про нововведення дізнатись за цим посиланням.

“Запрошуємо абітурієнтів ознайомитись з новими перспективними спеціальностями  та спеціалізаціями, щоб зробити правильний вибір. Адже за багатьма з цих спеціальностей майбутнє!”, – йдеться в повідомленні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...