В Університеті нафти і газу відкрили нову комп’ютерну лабораторію “Сіменс” (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

21 Вер, 2015 13:01

В Університеті нафти і газу відкрили нову комп’ютерну лабораторію “Сіменс” (ФОТО)

В Університеті нафти і газу 21 вересня урочисто відкрилася лабораторія апаратно-програмних засобів «Siemens». У ній студенти вчитимуться працювати  з сучасним обладнанням.

Лабораторія працюватиме на базі кафедри комп’ютерних технологій в системах управління та автоматики.

Завідувач цієї кафедри Леонід Заміховський розповів, що системи комп’ютерного управління використовують у різних галузях господарства. У світі  багато таких систем створені концерном “Сіменс”. Зокрема, дві самопіднімальні бурові установки, які нещодавно придбала Україна, працюють на обладнанні компанії.

“Для того, щоб побудувати  сучасну систему управління, треба мати сучасне одбладнання. Мати, грубо кажучи, залізо і програмне забезпечення”, – сказав Заміховський. – Коли є обладнання, то ти студентам не показуєш на схемі, що це – інвертор, а це – підсилювач. Вони вживу можуть попрацювати з якимись елементами, можуть спроектувати систему управління”.

За словами Заміховського, вартість одного стенду у лабораторії становить 5 тисяч євро.

Договір про співпрацю між університетом та компанією “Сіменс” уклали ще 2008-го. Щороку в Нафти й газу набирають одну групу студентів, які навчаються за спеціалізацією від компанії та посилено вивчають німецьку мову. Наступного року відібрані випускники потраплять на співбесіду в інженерно-технічному центрі компанії у Львові та матимуть шанс працювати за кордоном.

Також 21 вересня біля Університету нафти й газу відкрили пам’ятник Іванові Пулюю (ФОТО)

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...