В університеті нафти й газу презентували відремонтований за 100 тисяч євро геологічний музей (ФОТО)

Автор: Застава Максим

23 Nov, 2021 20:04

В університеті нафти й газу презентували відремонтований за 100 тисяч євро геологічний музей (ФОТО)

Днями в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти й газу презентували оновлений геологічний музей.

Реконструювати музей вдалося завдяки реалізації проєкту HE-CROSS із розвитку транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України, йдеться на сайті Івано-Франківської облдержадміністрації.

У межах проєкту для Геологічного музею ІФНТУНГ було виділено понад 100 тисяч євро на ремонтні роботи у виставковій залі й адміністративних приміщеннях музею, виставкові вітрини; системи кондиціонування, безпеки, відеоспостереження, встановлення інфрачервоних обігрівачів, інтерактивної панелі, підставки для експонатів.

Щоб побачити на власні очі унікальну природну скарбницю, на презентацію оновленого музею завітали представники обласної державної адміністрації, міської ради, Сучавського університету Штефана чел Маре, викладачі та студенти.

До слова, мінералогічна колекція у вказаному музеї є однією з найкращих в Європі.

Корисні копалини України, мінерали, петрографія, історична геологія і палеонтологія – експонатів понад 10 тисяч – і всі вони збиралися понад 140 років на виставках, у приватних колекціонерів, у музеях по всьому світу.

Колекцію й зараз поповнюють викладачі ІФНТУНГ, які привозять мінералогічні взірці з далеких мандрівок. В окремій вітрині експонуються дари закордонних друзів і партнерів університету.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry