В управлінні юстиції не знають, що робити з рішенням облради про заборону “Опозиційного блоку” та комуністів

Автор: Турій Роман

22 May, 2015 08:28

В управлінні юстиції не знають, що робити з рішенням облради про заборону “Опозиційного блоку” та комуністів

Для виконання рішень обласної ради, яка заборонила легалізацію та діяльність “Опозиційного блоку” і ще трьох партій на Прикарпатті, місцева юстиція звернулася за роз’ясненням до столичних колег.

Читайте також: Франківці Микола Ковальчук і Тарас Боднарчук зійшли на найвищу гору Альп - Монблан (ФОТО)

Про це “Галці” повідомив перший заступник начальника Головного управління юстиції в області, депутат обласної ради Володимир Ковальчук.

“Стосовно діяльності обласної організації партії «Опозиційний блок» (партія, яка має фракцію у ВРУ), то рішення Івано-Франківської обласної ради про заборону легалізації та діяльності цієї та інших трьох на території області, як таких що суперечать національним інтересам та порушують права і свободи громадян України, реєстраційною службою Головного територіального управління юстиції в області направлено запит до Міністерства юстиції України щодо надання роз’яснення для способу зняття з реєстрації та заборони діяльності структурних утворень наведених партій”, – пояснив Ковальчук.

Як відомо, за легалізацію “Опозиційного блоку” на Прикарпатті активісти “Правого сектору” кинули у смітник начальника обласної юстиції Володимира Кавацюка.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry