В Уряді кажуть, що на Прикарпатті можна буде їздити тільки приватним транспортом

Автор: Зелінська Таня

24 Feb, 2021 14:12

Поділитись публікацією
В Уряді кажуть, що на Прикарпатті можна буде їздити тільки приватним транспортом

У “червоних” зонах планують повністю заборонити рух транспорту, крім транзитного та приватних автомобілів. 

Читайте також: Для ліквідації наслідків стихії Прикарпаття потребує понад 500 мільйонів гривень, - Шмигаль (ФОТО, ВІДЕО)

Про це йшлося 24 лютого на засіданні Уряду, інформує “Галка”.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій доповів про зміни, які планують впровадити для регіонів у “червоній” карантинній зоні.

“Всім нам відомо про ситуацію, яка розгортається на Франківщині та низці інших регіонів пов’язаних з коронавірусом. У зв’язку з необхідністю впровадити обмеження на перевезення пасажирів, пропонуємо внести зміни в постанову №1236. На території регіонів, де встановлено “червоній” рівень епідеміологічної небезпеки, додатково заборонити регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним, залізничним, міським транспортом, міським електротранспортом, метрополітеном, крім транзитних. Перевезення приватним транспортом, якщо у ньому не більше п’яти осіб, не враховуючи осіб віком до 14 років. Йдеться про те, що приватний транспорт може здійснювати перевезення, а маршрутне таксі – ні “, – сказав Криклій.

Службовий транспорт зможе їздити, якщо водій та пасажири будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль додав, що ці зміни вступлять у дію через сім днів, відповідно до законодавства, тому “підтримавши ці зміни сьогодні, ми маємо час на доопрацювання”.

Рішення проголосували з одноденним доопрацюваням.