В Ямниці люди “відновили” стихійне сміттєзвалище (ФОТО)

Автор: Застава Максим

15 Чер, 2021 16:11

В Ямниці люди “відновили” стихійне сміттєзвалище (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, у серпні 2020 року на звернення мешканців села Ямниця комунальники ліквідували стихійне сміттєзвалище в урочищі “Затока”. Втім, люди знову звозять туди сміття.

Як йдеться на сайті Ямницької ОТГ, всупереч усім попередженням щодо небезпеки, яку несуть собою стихійні сміттєзвалища, люди знову почали звозити тверді побутові відходи на дану територію і продовжують викидати сміття у заборонених місцях.

Непотріб складують на полях, біля пустуючих садиб, у природних рельєфних утвореннях – низинах та ярах. Усе це призводить до забруднення населених пунктів, незадовільного естетичного вигляду територій, несе велику екологічну небезпеку, оскільки стічні води, насичені забруднювальними речовинами, потрапляли у водні об’єкти. Створюють такі сміттєзвалища самі ж мешканці сіл або люди, які проживають поряд.

“Шановні мешканці громади, нагадуємо, що в селах щотижнево у визначені дні здійснюється вивезення побутового сміття відповідним надавачем цієї послуги – комунальним підприємством “Ямниця”, засновником якого є Ямницька сільська рада”, – нагадують жителям.

У громаді діють “Правила благоустрою території Ямницької сільської ради”, і працює інспектор з питань благоустрою. Дотримання правил благоустрою передбачає належне поводження з ТПВ. Забороняється вивезення великогабаритних відходів, ремонтного сміття, листя та гілля дерев у невстановлені для цього місця.

“Тому вкотре звертаємося до кожного жителя громади з проханням дотримуватися правил благоустрою, дотримуватися елементарних санітарних норм і не викидати сміття у заборонених місцях, бо стихійні сміттєзвалища не тільки створюють занедбаний вигляд сіл, але є джерелом негативного впливу на довкілля, від стану котрого залежить здоров’я кожного з нас”, – йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Життя перетворюється на пекло: жителі Підлужжя б’ють на сполох через незаконні сміттєзвалища (ВІДЕО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...