В Японії відкрився парк розваг імені Гаррі Поттера

Автор: Вадим Войтик

20 Лип, 2014 14:05

Поділитись публікацією
В Японії відкрився парк розваг імені Гаррі Поттера

У японському місті Осака почав роботу новий комплекс атракціонів, присвячених герою книг Джоан Роулінг Гаррі Поттеру. Більше трьох тисяч людей чергували всю ніч біля входу в парк, щоб потрапити туди першими.

“Чарівний світ Гарі Поттера” (The Wizarding World of Harry Potter) розташований на території тематичного парку Universal Studios Japan.

Відвідувачів “Чарівного світу Гаррі Поттера” чекає школа чарів та чаклунства Хогвартс, де створені комп’ютеризовані атракціони, село Гогсмід і інші ігрові зони. Особливою популярністю став відразу користуватися тренажер, який створює повну ілюзію польоту на мітлі.

На створення цього комплексу атракціонів компанія Universal Studios Japan витратила понад 445,5 мільйони доларів США. У компанії впевнені, що завдяки популярності Гаррі Поттера число відвідують тематичний парк в Осаці зросте до 12 мільйонів осіб на рік.

Вартість квитків в тематичний парк Universal Studios Japan на один день – 6980 йен ($ 68) для дорослих і 4880 йен ($ 48) для дітей, включаючи податки.