В Євросоюзі заборонили 37 видів тварин і рослин

Автор: Єва Жасминова

05 Aug, 2016 11:00

Поділитись публікацією
В Євросоюзі заборонили 37 видів тварин і рослин

В Євросоюзі склали список тварин і рослин небажаних для перебування на континенті. В повний перелік входить 37 видів птахів, ссавців, рослин, ракоподібних і екзотичних тварин.

Так, наприклад, в список увійшли сибірський бурундук (Tamias sibiricus), єнот (Procyon lotor) і багато інших. Владі Європейських держав і місцевим жителям буде необхідно оперативно боротися з представниками зазначених видів.

На думку керівництва комісії, згадані види є чужорідними для європейських регіонів і завдають шкоди живій природі. Відповідно до рішення комісії, чужорідні види тварин і рослин заборонять ввозити, розводити, а також продавати в Євросоюзі.

Підкреслюється, що в переліку включили 23 види тварин, у тому числі американських скунса і єнота, а також сіру білку, і 14 рослин. Ці представники флори і фауни були завезені в Європу з інших частин світу.

Зоопарки та зоомагазини отримали офіційний дозвіл підготуватися до нових правил протягом двох років. Тварини, що містяться в домашніх умовах, не підлягатимуть усиплянню. Їм буде потрібно пройти стерилізацію і вони зможуть жити у людей до старості.