В залі засідань в Білому домі триває ремонт (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Турій Роман

31 Бер, 2016 13:00

Поділитись публікацією
В залі засідань в Білому домі триває ремонт (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сесійну  залу в адмінбудівлі в Івано-Франківську закрили на ремонт.

Зал обладнають електронними табло, пультами для голосування депутатів і новими столами.

Меблі виготовить підприємство «Карпати Люкс», а електронну систему голосування під назвою «Віче» розробляє «ІТ-експерт».

Після реконструкції, робочі місця депутатів матимуть більшу площу. Кожне обладнають столом з вбудованим пультом з кнопками для голосування і мікрофоном. Таких місць буде 92 – із запасом. Щоб не витрачати зайвих коштів, крісла у залі залишать ті самі, але перетягнуть їх іншою тканиною.

 Буде розмежування зони депутатів із зоною журналістів та відвідувачів. Передбачать цілий ряд для роботи журналістів ЗМІ зі столом для комп’ютерів та розетками. Аби збільшити робочу площу, зменшать розміри сцени. У залі будуть електронне табло, на якому відображатимуться результати голосування.

Директор компанії «ІТ –експерт» Володимир Віксевич розповів, що система голосування «Віче» фіксуватиме хід сесії, зберігатиме дані голосування, реєструватиме учасників зборів. Вона повністю захищена від зовнішніх впливів, вивести з ладу її можна лише фізично.

Кожний депутат матиме іменну картку, яку вставлятиме в пульт систему. Система фіксуватиме,  за яким пультом який депутат сидить, скільки часу він провів за роботою.