В зоні АТО загинув начальник штабу батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”

Автор: Людмила Баран

08 Лип, 2014 21:14

Поділитись публікацією
В зоні АТО загинув начальник штабу батальйону територіальної оборони “Прикарпаття”

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив депутат обласної ради Юрій Романюк.

“Тільки що загинув прикарпатець – начальник штабу 5-го батальйону територіальної оборони “Прикарпаття” Юрій Миколайович Баран. Снайпер поцілив прямо у висок.  Офіцер не мав на собі ні бронежилету, а ні каски/шолому. Все віддано лише солдатам”, – повідомив Юрій Романюк близько 19 години 8 липня.

Також він написав, що БТО “Прикарпаття” не розташований у тилу, як було обіцяно, прикарпатські військові не забезпечені  технікою і підтримкою.

“Підрозділ, за наказом командування АТО, кинули на трасі коло Амбросіївки Донецької області. Навколо лісосмуга (“зеленка”). Жодних фортифікаційних або інженерних споруд немає. Бетонних плит немає. Мішків з піском немає. Поруч(!!!) в 300 метрах знаходиться база важкого озброєння з танками, БТРами та БМП. Жодної допомоги сусіди та командування АТО – не надало!

 Третій день підряд їх обстрілюють з крупнокаліберних кулеметів та мінометів, а бронетехніку проти терористів НЕ пускають. У 5-го батальйона своєї бронетехніки – немає!” – розповів депутат.

Романюк заявив: “Тепер, це вже питання до командування АТО! Чому брехали, що вони будуть в третьому ешелоні?Хто за це відповість? Знову чергова зрада і здача позицій? Підставили “бандерівців” на цинічне  знищення??? Зараз розпочинаємо пошук командування АТО і вияснення відносин!”