В зону АТО поїдуть близько 700 прикарпатців

Автор: Людмила Баран

17 Jun, 2014 19:05

Поділитись публікацією
В зону АТО поїдуть близько 700 прикарпатців

Координаційний центр швидкого реагування підрахував, скільки людей має спорядити до участі у військових діях.

Читайте також: Футбольний матч Сан-Марино - Естонія у Лізі націй судитиме жіноча бригада, серед арбітрів - франківка

17 червня відбулася розширена нарада Координаційного центру швидкого реагування. Її співкерівник депутат Юрій Романюк підрахував, скільки приблизно осіб з області перебуватимуть в зоні бойових дій.

За його словами, в зону АТО мають відправитися 430 військових з П’ятого батальйону територіальної оборони, 100 членів  івано-франківської частини Нацгвардії, 100 призовників, 10 працівників ДАІ і 50  чоловіків поїдуть за власним бажанням.

“Ми пропонуємо, щоб кожен район, кожне село долучилися до допомоги нашим військовим. Немає проблеми, щоб кожна хата в селі дала піввідра картоплі. Якщо зібрати з кожної хати в селі по три гривні, то кожне село може дати один бронежилет. В області мешкає 1 мільйон 400 тисяч людей, які здатні допомогти 700 військовим”, – каже Юрій Романюк.

Як відомо, Координаційний центр швидкого реагування створено, щоб оперативно забезпечити всіх учасників бойових дій з Прикарпаття необхідними речами, оскільки державна влада неспроможна зроьити це вчасно. Центр працюватиме тільки завдяки волонтерам.

 

Теги: