В зону АТО відправлять 120 шоломів, придбаних Координаційним центром швидкого реагування

Автор: Людмила Баран

08 Лип, 2014 11:27

Поділитись публікацією
В зону АТО відправлять 120  шоломів, придбаних Координаційним центром швидкого реагування

До області доставили 120 вживаних кевларових касок для прикарпатських військових.

Читайте також: Арбітриня із Франківська - найкраща суддя Першої ліги з футболу

Повідомлення про це і фото виклав у мережі співголова Координаційного центру швидкого реагування Юрій Романюк.

“Координаційний центр швидкого реагування на кошти Благодійного фонду оборони Прикарпаття привіз до області 120 кевларових касок (шоломів) “Шуберт М826″. До Коломиї нарешті надійшла перша партія у 57 штук кевларових касок/шоломів, б/у, для наших бійців з Прикарпаття в зоні АТО. завтра вся ця партія буде розфасована по відповідній кількості і направлена в зону АТО. Вся загальна партія у 120 штук закуплена на Благодійні кошти всіх небайдужих людей, установ та організацій, Благодійним фондом оборони Прикарпаття при Координаційному центру швидкого реагування Івано-Франківської області. Вартість придбання за Народні кошти становить: 120 шт. х 840 грн.(50 євро) = 100 800 грн”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці депутат Юрій Романюк.

Він також висловив особливу подяку волонтерові Мирославу Ільчитину з Івано-Франківська, який самостійно зголосився пожертвувати своїм часом та бусом і привезти безкоштовно (окрім витрат на пальне) ці каски.

“Наші бійці в зоні АТО очікують наступну партію б/у та нових (1800 грн/шт) шоломів! Їх безпека та життя злежить в значніій мірі від вашої благодійності та жертовності!” – додав керівник Координаційного центру.

Теги: