Вакарчук закликає прикарпатців підтримати 21 липня кандидатів від «Голосу» (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

19 Лип, 2019 16:44

Вакарчук закликає прикарпатців підтримати 21 липня кандидатів від «Голосу» (ФОТО, ВІДЕО)

Святослав Вакарчук закликав прикарпатців голосувати за нових людей, які готові боротись за свою мрію. Таких людей об‘єднала партія «Голос», серед них кандидат до 87 округу, успішний підприємець Володимир Тищенко.

Про це він заявив на Вічевому Майдані у Івано-Франківську разом з кандидатами по одномандатних округах.

«Маємо голосувати за тих людей, в кого в очах горить мрія, за яку вони готові йти вперед, боротися і відстоювати її до кінця», – зазначив Вакарчук.

Кандидат по 87 округу Володимир Тищенко впевнений: від нашого голосу в неділю залежить, як ми будемо жити наступні 5 років.

«Годі вестися на чергові обіцянки старих політиків, які десятиріччями обіцяють одне й те саме і ніколи нічого не роблять! Ми чули ці порожні обіцянки останні 28 років і не змінилося нічого окрім їхніх статків! Увесь цей час вони багатіли, а ми ставали тільки бідніше!», – наголосив кандидат.

Тищенко відзначив, що країні потрібні негайні зміни і саме тому партія «Голос» йде у владу.

«Голос – це єдина по-справжньому українська партія, яка об’єднала всіх патріотів країни. Ми йдемо у владу, щоб знищити владу олігархів, щоб вивести економіку з тіні, щоб створити умови для розвитку малого та середнього бізнесу, щоб привести інвестиції та перезапустити економіку! Ми – це команда професіоналів, яка вміє та знає, як це зробити», – зазначив Володимир Тищенко.

За його словами, команда партії «Голос» займає жорстку проукраїнську позицію у мовному питанні.

Володимир Тищенко вважає, що олігархи, які мають промислові підприємства на території України повинні на законодавчому рівні бути зобов’язаними дбати про екологію навколишнього середовища та розбудовувати інфраструктуру району: дороги, лікарні, школи тощо.

Він виступає за позбавлення громадянства політичних та громадських діячів за перемовини та будь-які контакти з агресором в обхід офіційного спілкування через МЗС, пропонує ввести кримінальну відповідальність за відмову або саботування виконання законів про декомунізацію.

Крім того, Володимир Тищенко виступає за те, щоб більшість податків лишалися у місцевих бюджетах та могли бути використані на першочергові потреби районів, а не перерозподілялися в Києві!

Нагадаємо, за словами експертів на 87 окрузі є два наймовірніших кандидати на перемогу: чинний мер Надвірни Зіновій Андрійович та Володимир Тищенко від партії «Голос» Святослава Вакарчука.

 

*Політична реклама

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...