Van Cleef & Arpels: парфуми як коштовні прикраси

05 May, 2021 12:16

Van Cleef & Arpels: парфуми як коштовні прикраси

Розкішна ювелірна, годинникова та парфумерна компанія була створена завдяки любові.

Історія Van Cleef & Arpels почалася 1895 року в центрі Парижа з союзу Естель Арпельс, дочки торговця дорогоцінними каменями, та Альфреда Ван Кліфа, сина різьбяра по каменю. Молоду пару об’єднувало багато що: дух новаторства, родинність, ентузіазм і пристрасть до коштовностей.

У 1906 році на Вандомській площі з’явився перший бутик Van Cleef & Arpels, навічно зв’язавши ці два імені з історією високого ювелірного мистецтва. Дочка пари Рене Пюїссан стала креативним директором Будинку 1926 року. Завдяки своїй сміливості та уяві, вона змогла створити абсолютно неповторний стиль і розширила імперію спочатку у Франції, а потім і за її межами. Розкішні прикраси найвищої якості красувалися на тілах членів королівських сімей, видатних політичних діячів, селебрітіз та численних артистів.

Парфумерне мистецтво Van Cleef & Arpels
Перший набіг на парфумерію бренд зробив 1976 року, коли випустив класичні квітково-альдегідні парфуми First For Women. Композиція має успіх досі й лежить в основі багатьох цікавих фланкерів. Флакон натхненний ювелірним мистецтвом і виконаний у формі розкішних сережок з елегантної та жіночної колекції Van Cleef & Arpels Snowflake.

Більшість ароматів Будинку зіткані з асоціацій і несуть в собі дух його дивовижних ювелірних і годинникових колекцій. Деякі уособлюють дорогоцінний камінь, з яким працює компанія. Найбільше зачаровують дизайни, які практично відтворюють ту чи іншу прикрасу, чітко нагадуючи сережку, кільце, браслет або підвіску — на EVA.UA можна побачити справжні витвори мистецтва у всій красі.

 Tsar — цар малахітової гори
Дивовижно гарний візерунковий камінь викликає в уяві образи живої та дикої природи. Фахівці компанії використовують малахіт з рівномірними прожилками світлого та темного зеленого кольору, який видобувають в Австралії. Він прикрашає коштовності з жовтого золота колекцій Alhambra та Perle. Колись малахіт був талісманом удачі для мандрівників.

Van Cleef & Arpels Tsar (1998) — витончений і благородний деревно-фужерний фланкер однойменної чоловічої композиції. У монопіраміді гармонійно сплелися цитрусові, лавандові, фруктові, землисті, свіжі та теплі пряні акорди. Світло-зелена упаковка нагадує злиток очищеного малахіту.

Feerie: у вирі казкової феєрії
Феї, як виразний символ радості та надії, стали одними з улюблених персонажів Будинку. Мініатюрні та граціозні жіночі фігурки втілюють всю чарівність всесвіту Van Cleef & Arpels.

Аромат Van Cleef & Arpels Feerie (2008) уособлює розкіш годинникової колекції Lady Arpels Feerie. Казкове звучання з відтінками фруктів, квітів, пудри, свіжості й деревини заворожує образами таємничого лісу, де з настанням сутінків оживає диво. Округлий сапфіровий флакон вінчає струнке сріблясте дерево, на гілці якого грайливо присіла фея.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry