Вантажні автомобілі: Смушак пояснив поганий стан доріг у Франківську

Автор: Жанна Головенко

25 Кві, 2024 11:14

Поділитись публікацією
Вантажні автомобілі: Смушак пояснив поганий стан доріг у Франківську

В мерії зазначили, що пошкодження доріг в Івано-Франківську уникнути неможливо, оскільки їх спричиняють дощі та вантажівки. Обіцяють провести локальний ремонт. 

Про це пише “Галка” з посиланням на директора департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Михайла Смушака на радіо “Західний полюс”. 

За словами Смушака, наразі комунальні служби мають завдання “залатати” центральні вулиці, де їздить громадський транспорт. Він додав, що там вже був ямковий ремонт, але через часті дощі й регулярний рух вантажівок, ушкоджень уникнути неможливо:

“Асфальт уже в такому стані, що він не може витримувати ті навантаження. А особливо, коли по місту їдуть вантажні автомобілі. На жаль, від цих фур ми маємо проблеми не тільки з дорогами, але і з люками. Бо якщо наїжджає 40 тонна машина, звичайно, це є навантаження. А люки старі, у нас є дуже багато таких, що ще збудовані з цегли, це ще австрійські люки”, — говорить Смушак. 

Раніше “Галка” публікувала фоторепортаж “Неєвропейський Франківськ: розбиті тротуари, ями на дорогах, розкопки і мафи”.

Читайте також: Від стометрівки до Івасюка: у Франківську розпочинають роботи з облаштування доступності на нових об’єктах