Варто лиш повідомити медичний заклад, і до пораненого воїна приходитимуть додому зробити масаж

Автор: Людмила Баран

03 Oct, 2014 17:14

Поділитись публікацією
Варто лиш повідомити медичний заклад, і до пораненого воїна приходитимуть додому зробити масаж

Поранені військовослужбовці можуть проходити реабілітацію в лікарнях Івано-Франківська.

Читайте також: Центральна міська клінічна лікарня отримала новий ангіограф (ФОТО)

На сьогодні дуже важливим є питання лікування та реабілітації військовослужбовців, які повернулися із зони АТО. Такі поранені мають отримувати медичну допомогу у закладах охорони здоров’я, які підпорядковані воєнній медицині. Проте воїни повертаються у рідні міста, і хочуть саме там проходити як долікування, так і наступну реабілітацію, передає прес-служба МВК.

«Ми розуміємо, що усі люди, які віддавали своє здоров’я задля майбутнього нашої держави, повинні перебувати на повному забезпеченні. І це наш обов’язок – знайти в бюджеті кошти на лікування таких пацієнтів», – наголошує головний лікар Івано-Франківська Тарас Масляк.

В Івано-Франківську перебуває декілька мешканців міста, які повернулися із зони бойових дій. Усі вони потребують як долікування, так і психологічної допомоги.

Заступник головного лікаря міської поліклініки №2 Любов Остапишин розповідає, що у кожному медичному закладі міста є відділення відновного лікування, працівники яких радо допоможуть пораненим військовослужбовцям. У міських поліклініках №2, 3 і у дитячій лікарні діють бальнеологічні комплекси, де можна пролікувати травми опорно-рухового апарату. Тут завжди працюють інструктори лікувальної фізкультури, які можуть призначити потрібні вправи для розробки конкретного м’язу або суглобу. А у центральній міській клінічній лікарні працює кабінет електро-фізіотерапії.

Військовослужбовці, які повернулися з зони АТО, можуть пройти курси масажу як безпосередньо у поліклініці, так і на дому. Варто лише повідомити медичний заклад про такого пацієнта і до пораненого воїна приходитимуть додому, щоб допомогти пройти реабілітацію.

«Я звертався до керівників воєнних госпіталів, щоб бійців із Івано-Франківська ціленаправлено відправляли на реабілітацію в наші медичні заклади. Допомога таким людям є нашим першочерговим завданням і з цим, я переконаний, погодиться кожен медичний працівник нашого міста», – каже Тарас Масляк.

Теги: