Василь Гладій та Микола Палійчук стали заступниками голови облради (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

20 Nov, 2020 15:22

Василь Гладій та Микола Палійчук стали заступниками голови облради (ФОТО)

У п’ятницю, 20 листопада, в залі засідань обласної ради – перша сесія обласної ради восьмого демократичного скликання. Під час засідання обрали голову обласної ради – Олександра Сича. Після чого перейшли до обрання першого заступника та заступника голови облради.

Читайте також: Стартувала перша сесія новообраної Івано-Франківської облради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, що на посаду першого заступнка висунули кандидатуру Василя Гладія (“Батьківщина”), заступника – Миколу Палійчука (“За Майбутнє”) (ФОТО).

Після перерви голова тимчасової лічильної комісії Ігор Дебенко оголосив, що можна приступати до голосування за кандидатів, яке тривало 30 хвилин. Депутатів називали поіменно і вони віддавали свій голос за першого заступника та заступника голови обласної ради. Додамо, що представники партії “Європейська Солідарність” не прийшли на голосування.

Загалом було 18 невикористаних бюлетенів, які “погасили”, інформує “Галка”.

“ЗА” призначення на посаду першого заступнка Василя Гладія (“Батьківщина”), заступника – Миколу Палійчука (“За Майбутнє”) проголосували 64 депутати.

“Хочу подякувати нашим краянам, що довірили нам представляти їх в обласній раді. Дякую депутатам з інших фракцій та голові обласної ради Олександру Сичу за висловлену довіру. Я докладу максимум зусиль, аби наша спільна робота була на користь Прикарпаття”, – сказав Гладій.

“Дяку всім за підтримку. Разом ми прикладемо всіх зусиль, я особисто прикладу всі свої знання та сили, аби краяни відчули нашу роботу. Вибори скінчилися, кого обрали той став депутатом. За п’ять років потрібно, аби люди зустрічали нас на вулиці і казали “дякую””, – додав Палійчук.

Наступні питання (затвердження членів і голів комісій) планують розглянути на другому пленарному засіданні 1 грудня.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry