Василь Попович очолив Івано-Франківську районну раду (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Nov, 2020 14:00

Василь Попович очолив Івано-Франківську районну раду (ФОТО)

25 листопада у Франківську стартувала перша сесія районної ради першого демократичного скликання. На засіданні присутні 52 з 54 обранців.

Читайте також: Новий альбом від TVORCHI та ді-джеї з-за кордону: на Прикарпатті стартував UNDERHILL Music Festival (ФОТО)

Після обрання тимчасової президії та затвердження тимчасового регламенту Івано-Франківської районної ради, депутати перейшли до обрання голови райради. Єдиним кандидатом на цю посаду висунули представника політичної партії “Свобода” Василя Поповича, інформує “Галка”.

У своїй промові Попович пообіцяв працювати на благо Івано-Франківського району та виокремив прозорість і відкритість як пріоритети. Далі обранці перейшли до таємного голосування. Проголосували 52 депутати, тобто всі присутні. Два невикористані бюлетені погасили.

За результатами таємного голосування, «за» Василя Поповича на посаду голови Івано-Франківської районної ради проголосували 44 депутати. Решту 8 бюлетенів оголосили недійсними – через неможливість з’ясувати волевиявлення.

Василя Поповича привітали оплесками.

«Дякую за підтримку та довіру. Будемо разом працювати, щоб громада району відчула, що районна рада дбає за ними», – сказав Попович.

Новообраний голова Івано-Франківської районної ради одразу запропонував кандидатуру на посаду свого заступника. Це – Лідія Чекайло з партії «Батьківщина».

Теги:
Попович