“Вбиті” узбіччя і кривий асфальт: як виглядають з’єднані бульвари перед відкриттям (ФОТО)

Автор: Застава Максим

18 Чер, 2021 11:10

Поділитись публікацією
“Вбиті” узбіччя і кривий асфальт: як виглядають з’єднані бульвари перед відкриттям (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, 18 червня в Івано-Франківську відкриють з’єднані бульвари.

Станом на 11 годину ранку проїзд бульварами перекритий – тривають роботи, пише “Галка“. Втім, прохід вільний для пішоходів. Щоправда, пересуватися доводиться майбутньою проїзною частиною, адже на узбіччя склали будівельні матеріали та й загалом вони зруйновані.

Під одним з анонсів відкриття бульварів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків зазначив, роботи з облаштування проводитимуться незабаром.

Повз тротуар є ділянки з кривим нашаруванням асфальту. Також випирає частина каналізаційних люків.

До слова, попри те, що розмітка на вулиці вже нанесена, комісія з безпеки дорожнього руху – єдиний орган, який може вирішувати схему руху на дорогах міста, лише сьогодні вранці почала розглядає проєкт з’єднаних бульварів.

Також не зрозуміло на яких підставах вулиця Бельведерська відночі вже стала другорядною на місці перетину з Південним бульваром (рішення комісії з безпеки руху з цього приводу теж ще немає). На дорозі вже виникають конфліктні ситуації між водіями, адже влада завчасно не повідомила громадян про зміну організації руху.

До слова, про встановлення світлофору у цьому місці теж не йдеться – водії по Бельведерській відтепер будуть намагатися перетинати чотири смуги руху, очікуючи вільної “з’єднаної” дороги.

Нагадаємо, на виконання обіцянки із з’єднання вулиць мешканці громади очікують майже п’ять років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Комісія з безпеки не погодила схему організації руху, але з’єднані бульвари вже відкрили (ВІДЕО)