Вчені з’ясували, які фільми викликають найбільший апетит

Автор: Турій Роман

03 Sep, 2014 15:14

Поділитись публікацією
Вчені з’ясували, які фільми викликають найбільший апетит
Виявляється, кількість їжі, яку поглинає телеглядач, залежить від того, що саме він дивиться. Бойовики провокують удвічі більший апетит, ніж ток-шоу, з’ясували експерти.

Результати дослідження надрукував Journal of the American Medical Association: Internal Medicine, повідомляє “Українська правда“.

В експерименті взяли участь 94 студенти. Науковці розподілили їх на три групи, кожну з яких на 20 хвилин посадовили перед телевізором і запропонували наїдки.

Перша група дивилася фрагмент трилеру “Острів” зі Скарлетт Йохансон. Решті учасників показали ток-шоу.

Усі студенти могли пригощатися цукерками M&Ms та печивом або ж корисними смаколиками на кшталт моркви та винограду. Дослідники зважили продукти перед та після експерименту.

Виявилося, що учасники, котрі дивилися телешоу, з’їли в середньому по 104,3 грами частування. Між тим студенти, котрі дивилися “Острів” – удвічі більше, 206,5 грамів.

Ця ж закономірність прослідковувалася й під час підрахунку кількості калорій, яку отримали учасники.

На думку автора дослідження Анера Тала, коли дія фільму відбувається швидко, з переключенням камер, це приковує увагу глядача до екрану, і він не помічає, скільки їсть. Учені радять брати з собою до телевізора лише високоякісні та корисні наїдки.

“Глядачі, що дивляться бойовики, з’їдають більше й корисних продуктів, якщо такі є перед ними”, – запевнив Тал.