Вдвічі більша за мінімальну: стало відомо, яка середня зарплата на Прикарпатті

Автор: Застава Максим

04 Dec, 2021 18:17

Вдвічі більша за мінімальну: стало відомо, яка середня зарплата на Прикарпатті

Середній розмір номінальної заробітної плати штатних працівників у жовтні 2021 року становив 11 911 грн, що майже у два рази перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати (6000 грн).

Як повідомляють “Галку” в обласному управлінні статистики, за розміром середньої номінальної заробітної плати штатних працівників область посіла 18 місце серед регіонів України.

Найвищий рівень заробітної плати в області спостерігався у сфері державного управління й оборони; обов`язкового соціального страхування, сфері транспорту, на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, у сільському господарстві, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, де заробітки працівників перевищили середній показник по області на 36,1–45,7%.

Найнижчі нарахування заробітної плати зафіксовано у сфері операцій з нерухомим майном та текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри виробів зі шкіри та інших матеріалів (не перевищували 67,5% середнього показника по області).

Заробітна плата штатних працівників, у порівнянні з вереснем зменшилась на 3,7%, а відносно жовтня 2020 року збільшилась на 10,9%.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry