Вдвічі більше: Марцінків взяв собі 10 заступників (СПИСОК, ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

26 Лис, 2020 11:12

Вдвічі більше: Марцінків взяв собі 10 заступників (СПИСОК, ФОТО)

26 листопада в Івано-Франківську стартувала перша сесія міської ради восьмого демократичного скликання

Одне із питань порядку денного – “Про утворення виконавчого комітету ради”, інформує “Галка”. Згідно з ним, міський голова запропонував депутатському корпусу затвердити виконком у складі 29 осіб, а також своїх заступників.

Усього заступників буде десять (наразі їх є п’ять):

Вікторія Сусаніна – перша заступниця міського голови (наразі є заступницею мера). Куруватиме фінансове управління; УКБ; управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю; управління архітектури, дизайну, та містобудівної діяльності; управління праці.

Вікторія Дротянко – заступниця міського голови (наразі є керівником патронатної служби). Відповідатиме за департамент стратегічного розвитку; цифрових трансформацій; роботу зі ЗМІ; комунікацію з мешканцями.

Олександр Левицький – заступник міського голови (наразі є заступником мера з гуманітарних питань). Служба у справах дітей; управління охорони здоров’я; департамент молодіжної політики та спорту; соціальної політики.

Віталій Федорів – заступник міського голови (ексголова Івано-Франківської ОДА), куруватиме розвиток сіл ОТГ.

Руслан Гайда – заступник міського голови (наразі є заступником мера). Управління з питань економрозвитку, екології та переходу на автономне опалення; управління з питань надзвичайних ситуацій.

Микола Вітенко – заступник міського голови (був першим заступником мера). Відповідатиме за департамент комунальних ресурсів.

Тарас Полатайко – заступник міського голови (підприємець, вигравав мільйони на тендерах з ремонту дворів Івано-Франківська). У його компетенції – департамент благоустрою;

Петро Шкутяк – заступник міського голови (підприємець, був депутатом від БПП у попередньому складі міськради ). Він куруватиме департамент інвестиційної політики;

Михайло Смушак – заступник-директор департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики (очолює департамент). Також відповідатиме за управління транспорту та зв’язку.

Ігор Шевчук – заступник, керуючий справами виконкому (наразі на посаді керуючого справами виконкому). Відповідатиме за департамент адміністративних послуг.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • angry 1
  • like
  • angry
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...