Великі несподіванки почнуться під час підрахунку голосів на виборах, – Черненко

Автор: Людмила Баран

20 Oct, 2015 12:39

Великі несподіванки почнуться під час підрахунку голосів на виборах, – Черненко

До Івано-Франківська 20 жовтня приїхав Олексндр Черненко, народний депутат та колишній голова Комітету виборців України. Він вирішив поділитися своїми спостереженнями про виборчий процес як експерт та політик. Зокрема, розповів про несподіванки, які очікують на виборців і кандидатів під час підрахунку голосів.  

Читайте також: 30-ліття легалізації УГКЦ: франківців запрошують на прощу до Катедри

“За зовнішніми проявами ця передвиборча кампанія мало відрізняється від попередньої. Тобто ми ще не бачимо, як ця нова виборча система себе проявила. А коли вже буде встановлення результатів, рейтингування кандидатів за новою системою, то тут почнуться  несподіванки”, – вважає Олександр Черненко.

“Виборцям буде дуже важко  зрозуміти, чому не пройшов кандидат, який зайняв на їхньому окрузі перше місце, коли його партія не пройшла. І самим кандидатам – якщо, наприклад, кандидат від певної партії побачить, що  він на окрузі показав результат, а його однопартійці показали кращі результати, і він не пройшов. Прогнозую затягування підрахунку голосів, спроби впливу на цей підрахунок на рівні територіальних виборчих комісій”, – додав Черненко.

Водночас серед позитивів нової виборчої системи Черненко назвав те, що вибори міських голосів відбуватимуться у два тури. А також те, що у  партіях зникла політична корупція, їхні члени не купують собі кращі місця у списках.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry