Великого розмаху у місті набули крадіжки металобрухту

Автор: Людмила Баран

05 Сер, 2014 15:07

Поділитись публікацією
Великого розмаху у місті  набули крадіжки металобрухту

Правоохоронці знаходять злодіїв, але крадіжки металу в Івано-Франківську продовжуються. 

Читайте також: Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося - незаконно

Міліція затримала зловмисника, який викрадав каналізаційні люки, і ще одного, який присвоював дощоприймальні решітки. Про це на оперативній нараді міського голови повідомив начальник дільничних інспекторів Івано-Франківського УМВС Ігор Полив’яний.

Однак, міський голова Віктор Анушкевичус відповів на це, що подібні злочини повторюються. Він спитав, чи міліція, часом, не відпустила того викрадача деталей ліфтів, якого недавно затримала. На що представник МВС відказав, що його не мали права позбавляти свободи, бо крадіжка металобрухту – це нетяжкий злочин.

“Особливу увагу слід звернути на мікрорайон Позитрон. 2 серпня на вулиці Вовчинецькій, 206 знову зникли гальмівні котушки у ліфті. На Вовчинецькій, 198 зняли дощові ринви серед  білого дня і понесли на пункт прийому. На вулиці Миколайчука, 24 у підвалі зняли каналізаційні труби. Оце свідомість. Оце ми збираємося йти в Європу”, –  підсумував Віктор Анушкевичус.

Міський голова сказав, що міська влада може сприяти міліції протидіяти злодіям, якщо їй самій це не під силу. Запропонував допомогу  у вигляді рішень виконкому чи сесії міської ради. Він закликав нарешті вирішити це питання

“Бо потім бігають до мене на прийом, до заступників і кричать: “Караул! Вода тече по стінах!””, – поскаржився мер.