Велосипедисти із вадами зору побували в Рогатині (ФОТО)

Автор: Борис Марія

05 Сер, 2015 12:40

Велосипедисти із вадами зору побували в Рогатині (ФОТО)

4 серпня на Рогатинщині перебували учасники першого Всеукраїнського благодійного велопробігу “Бачу! Можу! Допоможу!”.

Метою даного велопробігу є сприяння соціальній інтеграції людей з порушеннями зору як рівноправних членів українського суспільства. Під час велопробігу учасники їдуть на велосипедах тандемах зрячого та незрячого і збирають кошти для відкриття у Львові першої в Україні Сенсотеки – простору для дозвілля та неформальної освіти зрячої та незрячої молоді.

Велосипедистів на Рогатинщині привітали голова районної державної адміністрації Надія Цимбаліста та міський голова Володимир Гусак.

“Участь незрячих людей у благодійному велопробігу – це свідчення того, що вони, попри фізичні обмеження, сильні духом. Тож їхнє прагнення вести активне життя і допомагати іншим реалізувати себе, розкрити свій потенціал, заслуговує на велику повагу” – зазначила пані Надія.

Щоденно незрячі учасники пробігу долають приблизно 100 кілометрів. Наразі благодійний велопробіг на фінішній прямі учасники відвідали 10 областей Західної і Центральної України та прямують до Львова.

Інформує Рогатинська РДА.

Читайте також: Неправильно припарковані машини заважають всім: незрячій людині, мамі з візочком, бабусі з паличкою, – учасниця велопробігу людей з вадами зору.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry