Велосипедний рух у місті буде розвиватися

Автор: Людмила Баран

15 Тра, 2014 17:32

Велосипедний рух у місті буде розвиватися

Представники міської влади розробляють концепцію велосипедного руху у місті. Вона включатиме розвиток інфраструктури, популяризацію цього виду транспорту.

Читайте також: Перевізники вважають пільговий проїзд для учнів корупційною схемою і радять громадськості проводити слухання щодо здешевлення хліба (ФОТО)

Про це 14 травня на семінарі  «Мобільність в Івано-Франківську: спільне бачення та стратегія» розповів Ігор Сенчук —начальник управляння економіки і розвитку Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Він зазначив, що Івано-Франківськ — дуже сприятливе для розвитку велосипедного руху місто. Воно компактне, має рівнинний рельєф і небагато місць з бруківкою.

Збільшення кількості роверистів у місті дозволить забрати затори на дорогах, усунути проблеми з паркуванням, протистояти забрудненню повітря.

Наразі концепція велосипедного руху,складена Департаментом, має декларативний характер і лише накреслює його наміри. Далі влада обговорюватиме це питання разом з громадськими активістами. За результатами перемовин розроблятимуть чітку програму впровадження велосипедного  руху.  Планують реалізувати її в 2015-2020 роках.

Ігор Сенчук повідомив, що є кілька перешкод в поширенні пересування громадян на велосипедах.Найбільше їм дошкуляють крадіжки і відсутність велопарковок.

Начальник управління економіки і розвитку також сказав, що зараз напрацьовується проект рішення, що зобов’язуватиме навчальні й торговельні установи розміщувати на своїх територіях стоянки для велосипедів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...