Великі проблеми малих дітей: франківка на фотовиставці збирає кошти для передчасно народжених (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Лип, 2021 13:33

Великі проблеми малих дітей: франківка на фотовиставці збирає кошти для передчасно народжених (ФОТО)

В Івано-Франківську 5 липня у фортечній галереї “Бастіон” відкрили виставку фотографій передчасно народжених малюків. В такий спосіб хочуть привернути увагу до проблеми малят і зібрати кошти на необхідного обладнання для цих дітей.

Студентка Івано-Франківського національного медуніверситету Іванна Олійник фотографувала недоношених дітей, їх матерів та пологи, аби зібрати кошти на обладнання для виходжування “поспішайок” у відділенні обласного перинатального центру, пише “Галка”.

 “Ідея прийшла на основі фотографій, які я побачила в пологовому будинку в Києві. Там є фотографиня, яка знімає пологи, робить фото для блогерів… І коли я побачила ці фото, вони мене дуже вразили. Ніхто раніше такого не робив і я зрозуміла, що на основі цих емоцій можна зняти фотографії для Івано-Франківського обласного перинатального центру. Ми вибрали день, зняли одні роди, також діток, які вже були на той момент народжені і за допомогою цих фотографій вирішили зробити виставку”, – розповідає авторка виставки, студентка Іванна Олійник.

На виставці можна побачити 21 фотографію: недоношених дітей, їх матерів та самі пологи.

“Я думаю, що проблема недоношених дітей дуже важлива, бо кожна франківка рано чи пізно буде мамою і може зіткнутись з проблемою, що для її дитини просто може не бути потрібного обладнання і тому своїм талантом я хочу показати, шо потрібно це змінювати, впливати на це”, – каже Іванна Олійник.

Обладнання для виходжування “поспішайок”, яке запланувала придбати з допомогою волонтерів фотографиня, вартує 21 тисячу гривень.

Виставка триватиме місяць в “Бастіоні”, потім її планують перенести у “Палац Потоцьких”.

Благодійний проєкт шукає партнерів. Контакти: 0663553531, 0976736807.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...