Великий розпродаж Марцінківа: ще більше як півтори тисячі метрів йдуть на аукціон

Автор: Вадим Войтик

26 Jul, 2021 18:45

Поділитись публікацією
Великий розпродаж Марцінківа: ще більше як півтори тисячі метрів йдуть на аукціон

Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради запрошує взяти участь в аукціонах з продажу об’єктів нерухомого майна комунальної власності загальною площею 1631 кв.м., які відбудуться в серпні-вересні 2021 року.

Читайте також: У Франківську з двох автобусів зроблять пересувні пункти обігріву зі Старлінками

Відповідне оголошення розміщено на сайті Департаменту.

Зокрема планується продати приміщення на перших поверхах будинків по вул. Пулюя, 2а, Гетьмана Мазепи, 179 та Довженка, 14. Також до продажу запланований перелік підвальних приміщень.

Крім того, на аукціон з умовами буде винесено три поверхи так званого “Канадського бізнес-центру” по вул. Дністровській.

Нагадаємо, у квітні поточного року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків анонсував великий розпродаж комунального майна і землі.

“Ми у пошуках коштів. Коштів, які ми можемо акумулювати, зважаючи на кризу… Близько 20 приміщень, вони є комерційно привабливими, виставили на аукціон, щоби залучити додаткові кошти в такий непростий час. А також близько 10 земельних ділянок. Ми хочемо розуміння громади про те, що в такий нелегкий час ми повинні залучати кошти”, – цитує Марцінківа видання Курс.

Теги: