Верховинській лікарні виділили кошти на ремонт рентген-апарату

Автор: Борис Марія

22 Лип, 2016 19:16

Верховинській лікарні виділили кошти на ремонт рентген-апарату

21 липня голова районної ради Іван Шкіндюк та заступник голови  районної ради Іван Маківничук провели чергову зустріч з медичними працівниками району.

Іван Юрійович поінформував працівників охорони здоров’я про прийняті рішення районної ради та заходи, які вживалися районної радою щодо підтримки діяльності центральної районної лікарні та всіх медичних закладів району, інформує Верховинська райрада.

Оскільки частина населених пунктів розташовано у важкодоступній високогірній місцевості, то, звичайно, є необхідність в екстремальних ситуаціях для порятунку життя горян, транспортування важкохворих мати спеціальну медичну техніку. Тому на першій сесії районної ради VІІ демократичного скликання 24 грудня 2016 року прийнято звернення районної ради щодо вирішення питання про передачу конфіскованого на митниці гелікоптера та сучасного автомобіля невідкладної медичної допомоги для Верховинського відділення екстреної швидкої  медичної допомоги Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також забезпечення трьох сільських рад повнопривідними автомобілями підвищеної прохідності «УАЗ» для транспортування вантажів та забезпечення життєдіяльності сіл і присілків. Звернення надіслано народним депутатам України Довбенку М.В., Солов’юЮ.І., Матвієнку А.С., Бабію Ю.Ю., Дерев’янку Ю. Б., Шкварилюку В.В. та депутату Івано-Франківської обласної ради Басарабу С.М.

На третій сесії районної ради 01 квітня 2016 року прийнято звернення районної ради щодо виділення додаткових коштів (500 тис. грн.) для проведення обстеження незавершеного будівництва та відновлення проектно-кошторисної документації Верховинської центральної районної лікарні. Звернення надіслано головам обласної державної адміністрації та обласної ради, депутатам обласної ради. Отримано відповідь обласної ради про те, що питання виділення з обласного бюджету додаткового обсягу коштів для проведення заходів, зазначених у звернення, може бути розглянуто за результатами виконання обласного бюджету за перше півріччя 2016 року.

На третій сесії районної ради від 21 квітня 2016 року прийнято рішення «Про звернення районної ради щодо фінансування медичної галузі району». Направлено дане звернення Прем’єр-міністру України Гройсмана В.Б., голові Верховної Ради України Парубію А.В., в. о. міністра охорони здоров’я Шафранському В.В., народному депутату Солов’ю Ю.І., головам обласної державної адміністрації та обласної ради. Отримано відповіді від Міністерства охорони здоров’я та департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА, в яких поінформовано, що Верховинському районному бюджету буде спрямовано частину залишку коштів медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 300 тис. грн. при отриманні з державного бюджету додаткового фінансового ресурсу на зазначену мету.

Направлено листа районної ради 09.06.2016 директору департаменту охорони здоров’я  ОДА Матейку М.Ф. про виділення додаткових коштів в сумі 2067,90 тис. гривень для виплати заробітної плати медикам. Отримано відповідь з департаменту охорони здоров’я про те, що питання виділення коштів на зазначену мету буде розглянуто в установленому порядку при отриманні з державного бюджету додаткового фінансового ресурсу.

На четвертій сесії 07 червня 2016 рішенням районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» виділено Верховинській центральній районній лікарні кошти в сумі 300 тис. гривень, які спрямовано на заробітну плату медичним працівникам.

На четвертій сесії від 19 липня 2016 року рішенням районної ради «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» Верховинській центральній районній лікарні виділено кошти в сумі 88 тис. гривень на проведення ремонту рентген-апарату при стаціонарі Верховинської ЦРЛ та 12 тис. гривень для придбання вакцини проти вірусу. На цій же сесії звернення районної ради щодо фінансування медичної галузі району.

 На превеликий жаль ситуація з недофінансуванням медичної галузі спостерігається і в області, і в цілому по Україні. Голова районної ради висловив надію, що дана ситуація мусить обов’язково змінитися, над цим працює Уряд України і вживає усіх необхідних заходів.

Іван Юрійович розповів також про роботу районної ради щодо соціально-економічного та культурного розвитку району та відповів на запитання медиків району.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...