Верховна Рада проведе позачергове пленарне засідання

Автор: Людмила Баран

26 Jul, 2014 13:16

Поділитись публікацією
Верховна Рада проведе позачергове пленарне засідання

31 липня відбудеться позачергове пленарне засідання Верховної Ради, на якому розглядатимуть провалені раніше законопроекти.

Це вирішили в ході планової наради у п’ятницю, 25 липня, на якій був присутній Петро Порошенко, Голова ВР Олександр Турчинов та Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк разом з керівниками фракцій, повідомляє прес-служба Президента.

Планується, що позачергове засідання у четвер відбуватиметься частково у закритому режимі. Буде обговорено низку питань, пов’язаних з розслідуванням причин катастрофи літака «Малайзійських авіаліній» МН17, зокрема, Угода про використання Цивільних поліцейських сил.

Президент, Голова Верховної Ради, Прем’єр-міністр разом з керівниками фракцій парламенту дійшли згоди щодо невідкладного повернення до розгляду законопроектів “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” та “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України”. Депутати також мають намір розглянути питання вотуму довіри до Прем’єр-міністра.

Президент ще раз наголосив, що розпад коаліції у Верховній Раді не має паралізувати роботу парламенту і не є правовою підставою для відставки Уряду. Глава держави розраховує на подальшу спільну роботу з Арсенієм Яценюком і усім складом Кабінету міністрів, що не виключає кадрового підсилення урядової команди.

Петро Порошенко, Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, разом з керівниками фракцій спільні в тому, що розпуск коаліції не повинен стати на заваді ухваленню важливих рішень, необхідних всій Україні й кожному її громадянину.