Верховна Рада розгляне скасування монополії казначейства

Автор: Вадим Войтик

12 Aug, 2014 07:54

Поділитись публікацією
Верховна Рада розгляне скасування монополії казначейства

На пленарному засіданні Верховної Ради України у вівторок, 12 серпня, планується розгляд змін до Бюджетного кодексу України, за якими місцеві бюджети матимуть більше незалежності від Державного казначейства.

Читайте також: У Франківську триває набір на безкоштовні курси з української

Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук народний депутат України Руслан Марцінків:

“Cьогодні в раді буде розглядатися дуже важливий закон для місцевого самоврядування та територіальних громад, мова йде про зміни до Бюджетного кодексу, який надасть право громадам вирішувати куда витрачати свої кошти, а не казначейству та різним чиновникам на верхах.

Ухвалення даного закону – це є вимога мільйонів українців, які сподіваютьсяч на відремонтовані дороги, садочки ,школи, тощо. Маю сумнів, що колишні риги та комуняки проголосують за цей закон, але ВО “Свобода” буде все робити, щоб даний закон сьогодні був ухвалений. Прийняття даного закону можливе, бо недалеко вибори і кожен захоче бути в позитиві. Дай Боже нам це сьогодні зробити.”

Як відомо, упродовж останнього року місцеві громади мають системну проблему з нефінансуванням муніципальних програм з боку органів Дежказначейства.

Теги: