Вертикалі: Спілка забудівників та ковалі зробили подарунок мешканцям “Містечка центральне”

Автор: Зелінська Таня

03 Тра, 2019 20:17

Вертикалі: Спілка забудівників та ковалі зробили подарунок мешканцям “Містечка центральне”

Будівельна компанія «Спілка забудівників» спільно з ковалями Івано-Франківська з нагоди Дня міста зробила подарунок мешканцям «Містечка центральне».

Читайте також: Заводський цех та сцена театру: франківський драмтеатр покаже унікальну виставу "ROMEO & JULIET" (ФОТО)

Дві роботи пленеру «Вертикалі», який два роки тому започаткували у місті, стануть окрасою житлового комплексу і першою практикою популяризації публічного мистецтва в Івано-Франківську.

«Два роки тому ми започаткували пленер «Вертикалі» і цьогоріч закінчили дві скульптури, які будуть встановлені на території містечка, яке споруджує Спілка забудівників. Керівництво компанії виділило кошти і за ці кошти ми завершили дві композиції верхівками у вигляді космічних квітів. Вже визначено місця, де вони будуть розміщені», – розповідає автор ідеї та співзасновник «Фестивалю ковалів» Сергій Полуботько.

У такий спосіб митці разом із будівельною компанією мають на меті популяризувати ковальську справу та залучити приватний бізнес до наповнення міста соціальними артоб’єктами, інформує “Галка” з посиланням на “Фіртку”.

«Наша мета – залучити будівельні компанії до процесу розвитку нашого міста. На Заході це розповсюджена практика, коли якийсь відсоток від будівництва йде на скульптури для людей. Ми над цим працюємо, у нас це перша така співпраця з будівельною фірмою, котра виділила кошти на публічне мистецтво», – додає Полуботько.

«Раді, що змогли долучитися до такої справи, адже переконані, що споруджуючи нові об’єкти, ми, в першу чергу, маємо думати про людей. Тому і вкладаємо в інфраструктуру та те, щоб життєвий простір був якомога комфортнішим та міг милувати око мешканців наших будинків», – говорить керівник «Спілки забудівників» Микола Филюк.

Відтак, вже незабаром дві композиції із чарівними космічними квітами стануть лаконічним доповненням «Містечка Центральне», яке зводить компанія на вулиці Височана.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...