Весь склад Івано-Франківської обласної виборчої комісії достроково склав повноваження

Автор: Дубінець Вікторія

05 Жов, 2016 12:46

Весь склад Івано-Франківської обласної виборчої комісії достроково склав повноваження

Учора, 4 жовтня, Центральна виборча комісія прийняла постанову про дострокове припинення повноважень усього складу Івано-Франківської обласної виборчої комісії.

Читайте також: У Підлужжі відкрили пам'ятник розстріляним воїнам УПА (ФОТО)

25 серпня 2016 року до ЦВК надійшло звернення представника кандидата в депутати Івано-Франківської обласної ради Марії Ткачук Тараса Жарського, в якому йдеться про неприйняття Івано-Франківською обласною виборчою комісією рішення щодо реєстрації Марії Ткачук депутатом указаної ради, – повідомляють “Вікна”.

За результатом розгляду аналогічного звернення Тараса Жарського від 29 червня 2016 року Центральна виборча комісія листом звернулася до Івано-Франківської ОВК із проханням надіслати копію відповідного рішення, однак документи до Комісії не надійшли.

Натомість 12 вересня 2016 року до ЦВК надійшли копії протоколів чотирьох засідань Івано-Франківської обласної виборчої комісії, де вказано, що питання про реєстрацію Марії Ткачук депутатом Івано-Франківської обласної ради виносилося на розгляд комісії, проте відповідне рішення не прийняте.

Центральна виборча комісія зобов’язала Івано-Франківську обласну виборчу комісію до 23 вересня 2016 року вирішити питання стосовно визнання обраною та реєстрації Марії Ткачук депутатом облради та до 18 години того ж дня надіслати до Комісії копії відповідних рішень.

До ЦВК 30 вересня 2016 року надійшов лист з підписом голови Івано-Франківської обласної виборчої комісії Віталія Юрчишина разом з доданою до нього копією про те, що питання виносилось на розгляд комісії, однак відповідних рішень на засіданні не прийняли.

“Невирішення Івано-Франківською обласною виборчою комісією питання стосовно визнання обраною та реєстрації Марії Ткачук депутатом Івано-Франківської обласної ради свідчить про невиконання цією територіальною виборчою комісією постанови Центральної виборчої комісії “, — йдеться у постанові ЦВК.

“Указані вище обставини дають Центральній виборчій комісії підстави для встановлення факту одноразового грубого порушення Івано-Франківською обласною виборчою комісією законів України… З огляду на наведене Центральна виборча комісія вважає за необхідне достроково припинити повноваження всього складу Івано-Франківської обласної виборчої комісії”, — зазначено у документі.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry