Весілля на понад 10 людей? У Держпродспоживслужбі Прикарпаття розповіли, чи можливо таке

Автор: Зелінська Таня

14 Лип, 2020 18:40

Весілля на понад 10 людей? У Держпродспоживслужбі Прикарпаття розповіли, чи можливо таке

На час карантину в Івано-Франківській області заборонили проводити масові заходи в ресторанах чи кафе. Проте згодом, після протестів рестораторів під ОДА, пом’якшили ці умови.

Читайте також: Прикарпатці найбільше жаліються, що їх заставляють одягати маски, - у Держпродспоживслужбі розповіли про роботу в карантин (ФОТО)

В інтерв’ю “Галці” начальник головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Микола Сендецький та начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Віталій Фіглевський розповіли про весілля під час карантину.

“Якщо простою мовою, то беремо до прикладу готель “Надія” – ми знаємо, який там зал і т.д.. Прийшла одна компанія святкувати день народження, їх прийшло 10 чи 12, їх розмістили в одному кінці залу і по чотири особи за одним столом, який знаходять на відстані 1,5 метри від іншого. Вони спілкуються і передають один одному страви. Прийшла інша компанія, яку розмістили з іншої сторони залу – з тими самими умовами. І якщо навіть захочуть провести день народження на 20-30 чоловік, але там не буде великих співів, вони будуть спілкуватися між собою з дотриманням цих вимог – це означає, що все робиться в межах закону.

Основний акцент ми робимо на весіллях, бо ви прекрасно розумієте, що таке весілля – починаючи від вручення конвертів, першого танцю молодих, “солодких” столів чи тих же “козацьких”, бо постанова забороняє самому розливати і т.д. – є контакти, є можливість перенесення вірусу. Саме основний акцент на весілля у такій кількості, яких ми привикли гуляти”, – пояснює Седнецький.

Віталій Фіглевский наголошує, що під час весіль люди активно контактують між собою – проводять конкурси, танцюють та інше, що може посприяти швидкому поширенню вірусу.

“Ресторатори говорили про площу, аби дозволити певну кількість осіб, але ми наголошуємо, що ресторан не є шахова дошка і люди то не шахи – їх не можна поставити у клітинку, щоб вони там стояли. Відповідно вони ходять, танцюють, спілкуються, жартують та проводять конкурси. Практично ця маса буде неконтрольована, а епідемічна ситуація відповідно знаєте яка у нас”, – зазначає він.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 3
  • like
3
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...