Ветеран Олександр Будько зніметься в новому сезоні «Холостяка»

Автор: Соня Грейда

13 Тра, 2024 21:12

Поділитись публікацією
Ветеран Олександр Будько зніметься в новому сезоні «Холостяка»

Військовий, ветеран та громадський діяч Олександр «Терен» Будько стане новим холостяком в однойменному шоу на телеканалі СТБ.

Про це пише Галка з посиланням на телеканал СТБ.

Телеканал два роки отримували запитання, чи повернеться на СТБ шоу “Холостяк”:

“Ми відповідали, що це станеться тоді, коли у нас буде справжній герой нашого часу. Адже головний Холостяк країни – це не просто успішний чоловік, готовий будувати стосунки. Це завжди той, кого українські жінки готові назвати ідеальним для себе. Сьогодні ідеальний чоловік в очах українок – це захисник, поруч з яким почуваєшся у безпеці”, – зазначила генеральна директорка телеканалу СТБ Людмила Семчук.

Кажуть, з Олександром на телеканалі познайомилися ще минулого літа під час зйомки проєкту «Нескорені»:

“Спочатку на знімальний майданчик зайшла його харизма, а потім уже і сам Сашко. Його впевненість, самоіронія, почуття гумору закохують з першого погляду. Побачивши торік реакцію дівчат на Сашка, зрозуміли – ось наш кандидат на нового Холостяка”, – каже маркетинг-директорка телеканалу СТБ Лідія Паньків.

Це вперше в історії проєкту оголосили ім’я Холостяка одночасно з початком кастингу. Для охочих взяти участь, анкета за посиланням.

Читайте також: Моя історія війни – одна з найкращих історій життя, — ветеран війни, блогер і письменник Олександр Будько (ВІДЕО)