Ветерани міліції знову вийдуть на акцію протесту у Франківську

Автор: Дубінець Вікторія

16 Гру, 2016 14:29

Ветерани міліції знову вийдуть на акцію протесту у Франківську

20 грудня о 10 годині відбудеться Всеукраїнська акція протесту ветеранських, профспілкових організацій, пенсіонерів органів внутрішніх справ, ЗСУ, Державної кримінально-виконавчої служби, ДСНС та силових відомств України під будівлями Верховної ради України та ОДА щодо порушень вимог Конституції та Законів України по пенсійному забезпеченню вказаної категорії пенсіонерів.

Читайте також: Колишні міліціонери вимагали у Франківську більших пенсій (ФОТО)

Про це у Фейсбуці повідомив ветеран ОВС, полковник міліції в запасі Володимир Лемчак.

В місті Івано-Франківську акція пройде біля будівлі Головного управління Національної поліції України по вулиці Сахарова.

“Начальнику ГУ НП України в області: прошу забезпечити ОГП та безпеку дорожнього руху по вулиці Сахарова, а при необхідності надати зал нарад для проведення зборів ветеранів та пенсіонерів.

Голові ветеранської організації ветеранів та пенсіонерів органів внутрішніх справ України в Івано-Франківській області Коваленку В.О.: прошу бути готовим до звіту про проведену роботу за час перебування на посаді та план дій на майбутнє щодо перерахунку пенсій та методи законної боротьби для досягнення вказаної мети.

Примітка: з собою можна взяти власні нагороди, державні прапори та плакати по темі. Жодного політичного забарвлення наша акція не має”, – зауважив Володимир Лемчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишні міліціонери вимагали у Франківську більших пенсій (ФОТО).

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...