Добровольці, які воювали з 2014 по 2018 рік, зможуть оформити УБД у франківському ЦНАПі

Автор: Жанна Головенко

25 Вер, 2023 12:40

Поділитись публікацією
Добровольці, які воювали з 2014 по 2018 рік, зможуть оформити УБД у франківському ЦНАПі

Захисники та захисниці, які не отримали посвідчення учасників бойових дій з 2014 по 2018 рік, але були у складі добровольчих формувань, матимуть можливість оформити цей документ і в Івано-Франківському ЦНАПі. 

Про це 25 вересня під час брифінгу в міській раді повідомив директор Департаменту адміністративних послуг Богдан Питель, пише Галка

Наразі Івано-Франківський ЦНАП налагоджує співпрацю з Міністерством у справах ветеранів, аби запровадити можливість отримати посвідчення учасника бойових дій для добровольців.

“Тобто, за нашою концепцією, людина звертатиметься до нас, ми готуватимемо пакет документів, направлятимемо їх на перевірку у Київ, до Міністерства у справах ветеранів і, відповідно, отримуватимемо саме посвідчення і видаватимемо його військовослужбовцям”, —  зазначив Богдан Питель.

Також він додав, що Департамент адміністративних послуг планує створити у відділеннях ЦНАПу окремий простір для ветеранів, щоб воїни, які звертаються за допомогою, могли одразу розв’язувати всі питання та оперативно отримати необхідну інформацію. 

“Така практика зараз у нас є, коли наші захисники та захисниці звертаються за отриманням різних видів допомоги, то адміністратор ЦНАПу інформує про те, які ще можна оформити послуги. Чи це допомога на житлово-комунальні послуги (3000 гривень), чи це на амуніцію (20 000 гривень), чи це поранення-контузія (10 000 гривень) чи до річниці війни”.