Вето міського голови депутати не змогли подолати з двох спроб

Автор: Людмила Баран

02 Jul, 2014 12:47

Поділитись публікацією
Вето міського голови депутати  не змогли подолати з двох спроб

Рішення про розподіл відповідальності у міській владі, з яким не погодився Віктор Анушкевичус, депутати захистити не змогли.

Читайте також: Ексмер Франківська попри образи підтримав на виборах кандидата від "Свободи"

Сьогодні, 2 липня 2014 року, відбулось друге пленарне засідання позачергової сесії міської ради, скликане міським головою для повторного розгляду рішення 45 сесії від 12.06.2014р. № 1400-45 «Про вдосконалення порядку здійснення контролю за рішеннями міської ради та її виконавчого комітету».

Ні з першої, ні з другої спроби, депутати не подолали вето міського голови. Відповідний проект рішення, який би залишив в силі вище згадане рішення, 2 липня не набрав у сесійній залі жодного голосу «за», повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Натомість був затверджений альтернативний проект рішення «Про вдосконалення порядку здійснення контролю за рішеннями міської ради та її виконавчого комітету», який підтримали 32 депутата. Оновлений проект рішення врахував зауваження міського голови.

Коментуючи цю ситуацію, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус констатував факт неподолання вето.

«Прийнятий сьогодні проект рішення щодо вдосконалення порядку здійснення контролю за рішеннями міської ради та її виконавчого комітету є компромісним, оскільки в ньому враховані основні мої зауваження. Дане рішення приведене у відповідність до законодавчих норм та норм регламенту міської ради. Тому вважаю, що конфлікт навколо даного питання вичерпаним», – зазначив Віктор Анушкевичус.