Від початку епідемії обласна інфекційна пролікувала понад 470 хворих на COVID-19

Автор: Зелінська Таня

31 Лип, 2020 12:20

Від початку епідемії обласна інфекційна пролікувала понад 470 хворих на COVID-19

Від початку епідемії Івано-Франківська обласна інфекційна лікарня пролікувала понад 470 хворих на COVID-19.

Читайте також: На Прикарпатті чотири медичні заклади стали комунальними некомерційними підприємствами

Про це йшлося 31 липня на тридцять шостій сесії обласної ради сьомого демократичного скликання, інформує “Галка”.

Депутати Івано-Франківської обласної ради звернулися до Уряду щодо соціальних гарантій медичним працівникам та покращення надання медичної допомоги в умовах пандемії, спричиненої коронавірусною хворобою. З повним зверненням можна ознайомитися за посиланням.

Вони просять врегулювати соціальні виплати медикам та іншим працівникам, забезпечити засобами індивідуального захисту всіх працівників лікувальних закладів, забезпечити відповідне фінансування на придбання розхідних матеріалів для закладів охорони здоров’я області, які проводять обстеження методами ПРЛ та ІФА. Повне звернення можна переглянути за цим посиланням.

Керівник Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Роман Остяк розповів про роботу закладу під час пандемії. За 3,5 місяці тут пройшли лікування близько 700 хворих, з них 470 осіб мали підтверджений ПЛР-тест. Також він додає, що у медичних закладах майже не лишилося швидких тестів на коронавірус, зокрема в обласній інфекційній залишилося 200 тестів.

“Люди приходять до нас і просять зробити тести. Лаборанти, які роблять ці ПЛР-тести, не включені до переліку осіб, котрі отримують доплати від держави. Тому прошу звернутися до влади, аби скорегувати ці виплати, а також збільшити вартість “коронавірусного пакета””, – говорить Остяк.

Депутати підтримали звернення. “За” проголосували 59 депутатів.

Головне фото ілюстративне

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry