Від початку року місцеві бюджети отримали 3,5 мільйони туристичного збору

Автор: Турій Роман

30 Mar, 2023 09:11

Поділитись публікацією
Від початку року місцеві бюджети отримали 3,5 мільйони туристичного збору

З початку 2023 року до місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 3,5 млн грн туристичного збору, що на 0,5 млн грн більше ніж торік.

З загальної суми надходжень юридичними особами сплачено 1,1 млн грн, а фізичні особи перерахували до місцевих скарбниць 2,4 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, пише Галка.

Нагадаємо, податкові агенти сплачують туристичний збір за своїм місцезнаходженням щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк та відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, або авансовими внесками до 30 числа кожного місяця на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Податкові агенти, які сплачують збір авансовими внесками, відображають у податковій декларації за звітний (податковий) квартал суми нарахованих щомісячних авансових внесків.
З 1 квітня 2023 року застосовується нова Форма декларації у редакції наказу № 403 зі змінами, внесеними наказом № 446, розміщена у розділі «Законодавство / Податки, збори, платежі / Місцеві збори / Туристичний збір / Форми звітності».