В обласній прокуратурі кажуть, що у 2023 посилили боротьбу з корупцією на Прикарпатті

Автор: Андрій Макітра

29 Лип, 2023 09:12

Поділитись публікацією
В обласній прокуратурі кажуть, що у 2023 посилили боротьбу з корупцією на Прикарпатті

За словами керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року вони збільшили протидію кримінальним правопорушенням у сфері корупції, економіки, охорони довкілля, обігу наркотичних та психотропних речовин.

Про це пише “Галка” з посиланням на підсумки роботи за перше півріччя 2023 року Івано-Франківської обласної прокуратури.

Від початку року на Франківщині притягнули до відповідальності учасників 8-ми злочинних угруповань, у тому числі за вчинення корупції у сфері лісокористування та у нафтопереробній галузі.

“За цей період також зросла ефективність представницької діяльності щодо захисту інтересів держави у бюджетній сфері, з питань державної і комунальної власності, у сфері охорони дитинства. У справах за позовами прокурорів виконано судових рішень на 631 мільйон гривень”, – повідомляють у прокуратурі.

Також за словами керівника обласної прокуратури Роман Хими на Прикарпатті знизився рівень злочинності, який залишається одним з найнижчих в Україні. Майже наполовину знизилась кількість умисних вбивств, умисних тяжких тілесних ушкоджень та крадіжок майна.

Читайте також: Декларація обласного прокурора за 2022 рік: сім’ї подарували будинок у Вовчинці