Від початку року з Прикарпаття депортували 22 іноземців

Автор: Зелінська Таня

10 Бер, 2020 20:12

Від початку року з Прикарпаття депортували 22 іноземців

З початку року міграційна служба Івано-Франківщини зобов’язала покинути територію України 22 іноземних громадян.

Міграційна служба Івано-Франківської області основні зусилля зосереджує насамперед на виявленні фактів незаконного (неврегульованого) перебування іноземних громадян на території України та обставин, що зумовлюють порушення законодавства України про правовий статус іноземців, інформує “Галка”.

Зокрема, цими днями в обласному центрі міграційники виявили 29-річного громадянина Республіки Молдови. З метою з’ясування правового статусу та підстав його перебування в Івано-Франківській області було проведено відповідну перевірку. Як з’ясовано, іноземець перебував в Україні понад встановлений термін, чим порушив міграційне законодавство. Громадянина Молдови притягнуто до адміністративної відповідальності і зобов’язано у визначений термін виїхати з нашої країни.

Аналогічними наслідками завершилося перебування в Україні й для 51-річного громадянина Киргизької Республіки, щодо якого прийнято рішення про примусове повернення до країни походження.

З початку цього року в області виявлено загалом 22 іноземних громадян, які, як встановлено перевірками, порушили визначені терміни перебування в Україні. За наслідками перевірок, у кожному разі міграційною службою прийнято рішення про примусове повернення іноземних громадян до країн походження чи в треті країни.

Територію України вже покинули або мають таке зобов’язання по 2 громадян Грузії і Молдови, громадяни Ірану, Норвегії, Анголи, Албанії, Вірменії та інших країн.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...