Від початку вересня у Франківській громаді муніципали склали 24 протоколи на паліїв трави

Автор: Жанна Головенко

18 Sep, 2023 13:45

Поділитись публікацією
Від початку вересня у Франківській громаді муніципали склали 24 протоколи на паліїв трави

Спільно з рятувальниками та поліцією, працівники муніципальної інспекції з благоустрою проводять профілактику щодо спалювання сухої рослинності — застерігають мешканців та складають протоколи на порушників. 

Про це 18 вересня під час брифінгу в міській раді розповів директор Муніципальної інспекції Івано-Франківська Михайло Шутак, пише Галка

Нагадаємо, що спалення сухостою шкодить не лише природі та здоров’ю людей. Якщо виникне пожежа поблизу електроліній чи інших енергооб’єктів, можливі тривалі аварійні знеструмлення.

Загалом, за вересень муніципали провели 50 інформаційно-роз’яснювальних бесід та склали 24 протоколи на порушників.  

Сума штрафів за спалювання сухої рослинності за статтею 152 КупаП  від 340 до 1360 гривень, а за статтею 77-1 КупаП від 3400 до 6800 гривень.   

Михайло Шутак зауважив, що цього року люди палять траву значно рідше, ніж це було в попередні роки. Зазвичай палять саме люди старшого віку: 

“З ними проводимо бесіди, просимо, щоб вони компостні ями робили, щоб це не палити, не горіло. Також просили парафіян, щоб вони на службах говорили, звертався мер. Це дає свої результати. ДСНС дає свої автомобілі з гучномовцем, який об’їжджає громаду і попереджають не робити цього”.